Yaşam

Ünlü oyuncu Burak Hakkı yeni sevgilisiyle aşk pozu verdi

1994 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışında birinci seçildikten sonra pek çok dizi ve sinemada rol alan Burak Hakkı, Yunan sevgilisi Hara Pappa’dan ayrılmıştı. Yaşamının bir kısmını Çanakkale’deki çiftliğinde geçiren Hakkı, yeni bir aşka yelken açtı.

AŞKINI İLAN ETTİ

50 yaşındaki oyuncu, ismi Naz olan bir güzelle aşk yaşadığını duyurdu. Hakkı, arabasının aynasından yansıyan bu fotoğrafa kalp emojisi koydu.

Oyuncu, 2001–2012 yılları ortasında meslektaşı Sema Şimşek ile evlilik yaşamıştı. İkilinin evliliklerinden Rüzgar isminde oğulları bulunuyor.

BURAK HAKKI KİMDİR?

Burak Hakkı (d. 23 Mayıs 1972, İstanbul), Türk oyuncu ve model. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, Ekonometri kısmından mezun oldu. 10 yıl modellik ve modellik yaptı ve 1000’den fazla defile, tanıtım ve organizasyonlarda yer aldı. 16 reklam filminde oynadı ve birçok yarışmada mankenlik dalında Türkiye’yi temsil etti.

1995-2003 yılları ortasında vakit zaman İtalya, Almanya, Avusturya, Fransa ve İsviçre başta olmak üzere farklı ajans ve modacılarla çalıştı. Pınar Aylin’in Karar Ver ve Sibel Can’ın Kanasın isimli klibinde rol alması modellik dışında da tanınmasına neden oldu, 2000 yılında oyunculuğa başladı. Dudaktan Kalbe, Diriliş Ertuğrul, Küçük Bayanlar ve Yer Gök Aşk üzere sevilen üretimlerde rol aldı.

İşte Burak Hakkı’nın genç sevgilisinin pozları;

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu