Yaşam

Yürek Çıkmazı 3. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Baba Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Yürek Çıkmazı, salı akşamlarının vazgeçilmez üretimleri ortasında yer almaya başladı. Gold Sinema imzalı dizi, Atike Hınçlıer’in aynı isimli romanından uyarlanıyor. Yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanan yapımlardan Yürek Çıkmazı son bölümde yaşananlar merak konusu. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Yürek Çıkmazı son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Başrollerinde Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl ve Mesut Akusta’nın yer aldığı Yürek Çıkmazı, dün akşam yeni kısmıyla ekranlara geldi.

Yürek Çıkmazı son kısımda; Zeynep, otomobilini darp eden kişinin Cennet’in oğlu Halil Tekin olduğunu öğrenmesiyle büyük bir şok yaşar.

Halil de aynı şekilde şaşkındır. Caner’i beklediği esnada karşısında Zeynep’i bulur.

Zeynep annesinin avukatıdır. Annesinin mektubunu okuyan Halil, kardeşlerinden farklı olarak Cennet’in hayatı boyunca şiddet gördüğünü kabullenir.

Fakat bu yaşananlar onun için geç kalınmış atılımlardır. Yani artık ne olursa olsun kimseye bir yararı olmayacaktır.

Zeynep’e bu işin peşini bırakmasını söyler ve kendi de o denli yapacaktır. Ancak ablasından duyduğu yeni bilgi hayatını tekrar gözden geçirmesine yol açacaktır.

Yürek Çıkmazı Son Kısımda Neler Olmuştu?

Yaşadığı müddet boyunca mukadderatına razı olan Cennet, bir mektup ile veda etmiştir. Mektupta ise vefatının temel sebebi olarak kocasını sorumlu tutmaktadır. Yılmaz bu yaşananların üzerine son derece öfkelenir ve hayal kırıklığına uğrar. Zira onun gözünde karı koca ortasında yaşananlar zımnî kalmalıdır. Zeynep’in amacı ise mektubu doğrulayacak bir isim bulmaktır. Cennet’in çocuklarına tek tek ulaşan Zeynep, aradığını bulamaz. Yılmaz ise çocuklarını elinde tutmaya çalışmaktadır. Geriye kalan tek isim Halil’dir ancak onu bulmak da kolay olmayacaktır.

Yürek Çıkmazı 3. Kısım Tek Kesim İzleme Ekranı

YÜREK ÇIKMAZI SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu