Yaşam

Formula 1 Serisi Geliyor: Rogue One Star Felicity Jones Başrolde!

Formula 1 drama dünyasına dalıyor. Rogue One: A Star Wars Story ve The Theory of Everything filmlerinin yıldızı Felicity Jones, hem başrolü hem de yapımcılığını üstlenecek. Erkeklerin Çocukları ve Demir AdamYazarları Mark Fergus ve Hawk Ostby, dizinin senaryosunu yazacak.

isim ‘ Bu da ne’ Kurgusal bir aileyi konu alacak dizi, güçlü kişilikler, sürekli değişen rakipler ve milyon dolarlık bahislerle mücadele eden bir Formula 1 takımının çalkantılı yükselişini anlatacak. Dizi, F1’in gerçek dünyası ile kurguyu harmanlayacak ve 2023 sezonu için planlanan 23 yarışı içerecek..

Felicity Jones’tan One hakkında açıklama

Saadet Jonesseriyi yapmak için Formula 1 ile bu eşsiz ve heyecan verici ortaklığın bir parçası olmaktan onur duyduğunu söyledi: “F1’in yüksek riskli dünyası, sürekli olarak nefes kesici anları yakalıyor ve bu dünyada geçen bir diziyi çekme fırsatına sahip olmak heyecan verici. Mark ve Hawk, Tony ve Bedrock Entertainment ekibi ve ekibiyle çalışmaktan son derece gurur duyuyorum.” F1 takımı.”

Formula 1 Orijinal İçerik Başkanı Isabelle Stewartiçinde “Felicity, dünyanın en yetenekli ve ilgi çekici aktrislerinden biri ve Formula 1’in göz alıcı, yüksek basınçlı ve rekabetçi iç işleyişini dünyanın dört bir yanındaki izleyiciler için hayata geçirmeye en uygun. Onunla, Tony, Philippe, Mark ve Şahin.”dedi.

One’da yazar ve yönetici yapımcı olarak görev yapması beklenen Mark Fergus ve Hawk Ostby, Children of Men ile Oscar’a aday gösterildi, Iron Man’i yazdı ve bilim kurgu dizisi The Expanse’ı yarattı. Senaristleri ve Felicty Jones’un oyunculuğuyla yeterli bir F1 dizisinin bizi beklediğini varsaymak mümkün.

dikmen-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu